GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ BUGÜN 20.45'TE KON TV'NİN CANLI YAYIN KONUĞU    -     GENEL İSTİŞARE KURULLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI    -     BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU    -    
Genel
Neden BBP
TÜZÜK
PROGRAM
LOGO
TARİHÇE
Parti Yönetimi
Kurucular Kurulu
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
Sosyal Medyada Takip Edin
BU HABERi FACEBOOK'ta PAYLAŞ / BBP HABER GRUBUNA KATIL
GÜVENLİK VE SAVUNMA İŞÇİLERİ SENDİKASI GENEL BAŞKANI ÖMER ÇAĞIRICI VE BERABERİNDEKİ HEYET GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ'YE SORUNLARINI İLETTİ
Sendika heyeti (GÜVENLİK -İŞ) Henel Başkanımız Mustafa Destici'ye, ziyarette özel güvenlik görevlilerinin sorunlarını iletti.

Genel Merkez binamızda gerçekleşen ziyaret sırasında, Şehit Liderimiz  Muhsin Yazıcıoğlu’nun görevdeyken kendilerine destek verdiğini hatırlatan Güvenlik-İş Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, özel güvenlik çalışanlarının problemlerini 'kamuoyuna anlatmada' Genel Başkanımız Mustafa Destici'den destek istedi.,

  Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Genel Başkanımız Mustafa Destici'yi ziyaret eden Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı; Büyük Birlik Partisinin kendilerine bugüne kadar vermiş olduğu destekten dolayı bir kez daha teşekkür ettiklerini belirttiler.

 Çağırıcı; "Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu'nun 2009 Şubat’ında TBMM’ye verdiği Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 11. ve 14. Maddesinde Değişiklik yapılmasına dair kanun teklifi sektörümüzün önüne çıkan en önemli fırsatlardan biriydi. Özel Güvenlik ailesine sıcak ve yakın davranması bizleri daha da güçlü kılmış, aynı gücü sizden de almak için Şehit Muhsin Yazıcıoğlu'nun göstermiş olduğu özverili hassasiyeti BBP camiası ve Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici olarak şahsınızdan görmek, Özel Güvenlik Görevlileri ailesi olarak bizlere ayrı bir şevk ve inanç katmıştır." dedi.

  Özel güvenlik görevlilerinin problemlerinin ortadan kaldırılması,kazanımlarının geri verilmesinde tek partinin Büyük Birlik Partisi ve Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu'nun olduğunu vurgulayarak konuşmasını sürdüren Çağırıcı; "şimdiki BBP Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici beyde bu manada, problemlerimizin hallolma noktasında, kazanımlarımızın muhafazasında önemli girişimleri oldu" diye konuştu. 

  Türkiye genelinde 320 bini aktif, 180 bini kamuda çalışan, 850 bin kimlikli 1 milyon 250 bin sertifikalı  özel güvenliğin olduğunu belirten Çağırıcı;  Genel Başkanımız Mustafa Destici'den; 

1- Özel bir güvenlik iş yasası çıkarılması

2-Kamuda taşeron olarak çalışanların işçi statüsü ile kadroya alınmaları,

3-Yetki, selahiyet ve prestijlerinin yükseltilmesi konusunda bir dizi iyileştirmelerin sağlanması için katkıda bulunmasını istedi.

4-Basın iş ve Deniz iş Kanunu gibi Özel Güvenlik iş Kanununun da çıkarılmasının elzem olduğunu , dile getirilmesini istedi.

Ziyarette Genel Başkanımız Mustafa Destici'de, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Büyük Birlik Partisi'nin, Güvenlik sektöründe çalışan görevlilerin Türklük şuuru içinde, vatanının menfaatlerini koruma gayreti içinde olduğunu/olacağını ifade etti.

Fotoğraflar : 

 

DiĞER GÜNDEM BAŞLIKLARI
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, 3 MAYIS RUHUNUN MİLLİYETÇİ YÜREKLERDE BÜTÜN HEYECANIYLA VE SAMİMİYETİ İLE YAŞANMASI DİLEĞİNDE BULUNDU.
GÜVENLİK VE SAVUNMA İŞÇİLERİ SENDİKASI GENEL BAŞKANI ÖMER ÇAĞIRICI VE BERABERİNDEKİ HEYET GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ'YE SORUNLARINI İLETTİ
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “AKPM’DE TÜRKİYE ALEYHİNE OY KULLANAN MİLLETVEKİLLERİ VATAN HAİNİDİR”
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ: “ANAMUHALEFET PARTİSİNE ÇAĞRIM. MAHKEME KAPILARINDA MİLLETİN KARARINA DİRENMEKTEN VAZGEÇİN”
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ VE ÜST DÜZEY YETKİLİLERİMİZ 'ŞEHİT CENAZESİNDE'...
EN YENİ VİDEOLAR
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ REFERANDUM SONUCUNU DEĞERLENDİRDİ.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ IRAK TÜRKMEN DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, KANAL 7 TV 'BAŞKENT KULİSİ' PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, HABER TÜRK TV 'TÜRKİYE'NİN NABZI' PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ CNN TV TARAFSIZ BÖLGE PROGRAMINA KATILDI.
Büyük Birlik Partisi
Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.