GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ BUGÜN 20.45'TE KON TV'NİN CANLI YAYIN KONUĞU    -     GENEL İSTİŞARE KURULLARI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI    -     BBP'NİN, TERÖRLE İLGİLİ RAPORU    -    
Genel
Neden BBP
TÜZÜK
PROGRAM
LOGO
TARİHÇE
Parti Yönetimi
Kurucular Kurulu
Başkanlık Divanı
YİK Üyeleri
MKYK Üyeleri
MDK Üyeleri
Sosyal Medyada Takip Edin
BU HABERi FACEBOOK'ta PAYLAŞ / BBP HABER GRUBUNA KATIL
ESENLER BBP'DEN 'MUHSİN BAŞKANA MEKTUP' ÖDÜLLÜ KOMPOZİSYON YARIŞMASI
Büyük Birlik Partisi İstanbul Esenler ilçe teşkilatımız ‘‘MUHSİN BAŞKANA MEKTUP’’ Ödüllü Kompozisyon Yarışması düzenledi.

İlçe başkanlığından yapılan yazılı açıklama şöyle:
"İnanan, inandığı gibi yaşamak isteyen her insan, siyasetle ilgilenmek, siyaset yapmak zorundadır. Çünkü, her inancın kendi inanç çerçevesi içerisinde siyaseti vardır. Bu siyasetini hayata geçirmesi için de siyaset yapmak durumundadır.

Aksi halde siyasi iktidar; değer tanımayan bir avuç azınlık içinde dolaşan bir nimet haline gelecek ve inananlar yönetilen çoğunluk olarak kalmaya mahkum olacaklardır. Öncelikle kötülükleri hayattan söküp atmak ve yerlerine insan fıtratına uygun iyiyi, güzeli koymak için siyaset bir mecburiyettir. Nefse tapınmaya, iktidar hırsına, tahakküm arzusuna dayanan siyaset anlayışı; iyilikleri emredenler meydanı boş bıraktığı anda hükümran olacaktır.

Temiz, dürüst, hakiki manada vatansever bir dava adamı olan Şehit Muhsin YAZICIOĞLU şahsında tebarüz eden bir siyaset anlayışı ile farklı görüşlerdeki insanlara ve hatta karşıtlarına bile saygı uyandıran siyaset anlayışına sahipti. Hiçbir adımını siyasi hesaplarla atmayan, ülkesinin çıkarını siyasi çıkarlarının üstünde ve önünde değerlendiren, sıra dışı bir siyasetçi tipinin temsilcisiydi.
 
Bu anlayış ile Şehit Liderimiz Muhsin YAZICIOĞLU ‘ nun izinde ve yolunda, yine Şehit Liderimizin fikir ve gönül dünyasının hasletleri ile siyasi hayatına devam eden Esenler Büyük Birlik Partisi teşkilatı ve Esenler Alperen Ocakları olarak ‘‘25 Mart Şehit Muhsin YAZICIOĞLU Haftası’’ münasebetiyle, Şehit liderimizi çeşitli etkinlikler ile anmak, anlamak ve anlatmak üzere ‘Muhsin Başkana Mektup’ adlı kompozisyon yarışması ile siz değerli gönül dostlarımız ile birlikte Muhsin başkanımızı rahmet ve dualar ile yad ediyoruz.

Büyük Birlik Partisi Esenler İlçe Başkanlığımız ve Esenler Alperen Ocaklarımızın düzenlediği ‘Muhsin Başkana Mektup’ adlı kompozisyon yarışmamıza gönül cümleleri ile eser sunan ve katılım sağlayan kıymetli katılımcılarımıza, değerli vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz."


DiĞER GÜNDEM BAŞLIKLARI
ANTALYA İL BAŞKANIMIZ DOĞAN, 'ANTALYA RANTSAL DEĞİL YAŞAMSAL BİR KENT OLMALI'
ESENLER BBP'DEN 'MUHSİN BAŞKANA MEKTUP' ÖDÜLLÜ KOMPOZİSYON YARIŞMASI
BBP VE ALPEREN OCAKLARI DAZKIRI TEŞKİLATLARI AÇILDI.
ERZURUM NARMAN İLÇE KONGRESİNDE BAŞKAN HANİFİ GÖRAL OLDU
İZMİR İL BAŞKANLIĞINDAN 'VALİ YE ZİYARET'
EN YENİ VİDEOLAR
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ REFERANDUM SONUCUNU DEĞERLENDİRDİ.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ IRAK TÜRKMEN DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, KANAL 7 TV 'BAŞKENT KULİSİ' PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ, HABER TÜRK TV 'TÜRKİYE'NİN NABZI' PROGRAMINA KATILDI.
GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA DESTİCİ CNN TV TARAFSIZ BÖLGE PROGRAMINA KATILDI.
Büyük Birlik Partisi
Bu sitenin Sunucu Kiralama hizmeti Sunucuturkiye Dedicated Server , Datatelekom Datacenter , Kaliteweb web hosting tarafından sağlanmaktadır.